O nás


jste zde: Úvod » O nás


Naše svatební agentura organizuje svatby od roku 2008. Uspořádali jsme přes 130 svateb a každý rok organizujeme přibližně 25 svateb. Velmi nám záleží na tom, aby se představy Vašeho svatebního dne díky naší práci naplnily a proto, pokud to je v našich možnostech, snažíme se vyhovět každému páru a přizpůsobit nabídky Vašim potřebám.

Díky tomu, že jsme svatební agentura, pracují pro nás v Řecku naši svatební koordinátoři. Jsou to profesionálové, dlouhodobě žijící v daných destinacích, disponující znalostí tamního terénu, jazyka a zvyků. Mají velmi dobré vztahy s místními obyvateli a především mají na organizaci Vašeho svatebního dne v Řecku dostatek času. Koordinátor je Vám k dispozici při jednání s úřady i celý svatební den.

Za velikou výhodu spolupráce s naší svatební agenturou Svatba trochu jinak považujeme fakt, že nejsme vázaní na CK. Rozhodli jsme se pro tento krok proto, aby naši klienti měli volbu vybrat si cestovní kancelář s nejvýhodnější nabídkou zájezdu na trhu, díky čemuž si mohou snížit své náklady na svatbu v zahraničí. Samozřejmě Vám rádi pomůžeme zajistit ubytování či letenky. Spolupracujeme například s CK Viamare -  jako specialistou na Řecko a řecké ostrovy.

Svatební konzultace zdarma jsou pro nás samozřejmostí.

                                                                                                Splňte si své sny o dokonalém svatebním dni...

Svatba v Řecku
Svatba v Řecku
Svatba v Řecku
Svatba v Řecku
Svatba v Řecku
Svatba v Řecku
Svatba v Řecku
Svatba v Řecku
Svatba v Řecku
Svatba v Řecku

 Svatbavrecku.cz - Tel: 773 200 703 - info@svatbatrochujinak.cz

ANTstudio.cz